Teva

Teva je značka s dušou - Teva je ikonou outdoorovej obuvi a predstavuje neobmedzenú slobodu v duchu prírody.

Teva je značkou s pravdivým odkazom v prírode - Založená v roku 1984 sprievodcom po rieke Colorado. Teva vynašla kategórii športových sandálov a je podporovaná outdoorovými expertmi, nadšenci a cestovateľmi po celom svete.

Teva je moderný značkou - predvoj pre nové športy, nové cestovateľov. Teva je vedúcou značkou pre našu budúcnosť.

Teva je značkou zakorenená v rieke a kaňonu - skala a voda spolu tvoria základ pre kompletnú outdoorový zážitok.

Teva je značkou pohodlie a skutočného charakteru - služba, priateľstva a rešpekt sú hodnoty, ktoré táto značka priťahuje. Teva spája veľmi rozličné, individuálne osobnosti, ktorí zdieľajú silný pocit pre pohodlie.

Teva je značkou venujúci sa zodpovedné inováciu - rovnováha medzi zdokonalenými návrhy, jednoduchú funkčnosťou a celodennom pohodlím. Technológie sú starostlivo aplikované iba tam, kde sú potrebné.

Teva je značkou, ktorá sa snaží byť svedomitú organizácií - organizácia, ktorá hľadá spoločnú zodpovednosť v ochrane prírody na celom svete. Toto sú hodnoty vlastné našim kľúčovým zákazníkom aj nám všetkým.

logo-Teva-behanie.sk

Žiadne produkty značky Teva sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie